Osman Hayati Akbay

Osman Hayati Akbay İnşaat Mühendisi

Osman Hayati Akbay Kimdir?

Hayati Akbay 1950 yılında Çorum'da doğmuştur. İlk ve orta öğrenimini Çorum'da, lise öğrenimini Ankara'da tamamlamış olup; Ankara Devlet Mimar Mühendislik Fakültesi İnşaat mühendisliği bölümünü bitirmiştir.

Üniversite öğrenimi devam ederken Elektrik Mühendisi Ergun Sur A ait SUR Mühendislik firmasında Teknik Ressam olarak çalışmış; Yüksek Mimar Tuğrul Çelikel ile Alman Kültür Meskezi binası yapımında çalışarak mesleki stajlarını tamamlamıştır. Üniversite eğitimi sırasında Açmış olduğu spor okulları ( Akbay Taekwon-do Spor Mesrkezi) bünyesinde Antrenörlük ve spor öğretmenliği faaliyetlerinide yürütmüştür.

Ayrıca muhtelif özel okullar, askeri okullar, fakülteler ile enstitülerde spor ile ilgili eğitimler ve seminerler vermiştir.

Mezuniyet sonrası kendisine AKBAY Tasarım, Mühendislik ve İnşaat Ltd. Şti. ni kurmuştur. Daha sonra bir süreliğine çalışmalarına ara vermiş şimdi ise Yeniden yapılandırdığı AKBAY DESIGN firmasını kurarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Çalışmalardan Kesitler

Hayalleri...

Toplantı

Titizlikle her personelin özenle yapmış olduğu ya da yapacağı işi rapor halinde sunmasını ve detayları çok önemlidir. Neşeli bir toplantı düşler.

İdeallerim

Asla Kaliteden ödün vermeden ciddi bir uygulama yapılmasını ve doğru hedeflere doğru zamanda ulaşılmasını tercih eder.

Proje ve Uygulama

Projelerinin her insanın anlayabileceği içerikli olmasını. Uygulamalarında bakan insanın yapılan işçiliğin kalitesini farketmesini ister.

Hizmetlerdeki Başarının sırrı

Sizler için buradayız

Yaşamınıza renk katmak ve projelerinize hayat vermek bizim işimiz...

Yüksek Kalite
ÖNCE KALİTE

Çalışmalarında önce kaliteye önem vermiştir. Yapılan imalatların herzaman birinci sınıf olması kendisini başarıya götürmüştür.

Güven
GÜVEN VERMEK ÖNEMLİ

Daima çalışmalarında olsun yaşamında olsun çevresine güven telkin etmiş; güvenilir olduğunu her alanda ispatlamıştır.

Perrsonel Hassasiyeti
HASSAS

Aldığı eğitimler sayisnde personelini bir aile ferdi gibi görmüş; Çalışmalarını dikkatle takip ederek onların da elit olmasını sağlamıştır.

Proje
ÖNEM

Projelerindeki titizliği kendine has uslubu ve çalışmalarına verdiği azim hırsı ile Önemli adımlarla ciddi bir ilerleme kaydetmiştir..

İLETİŞİM

Doğru sonuçlara ulaşmak için mutlaka bizimle iletişime geçiniz...

Necatibey Caddesi 56/2 Kızılay / ANKARA

+90 312 232 28 24
Mail. hayatiakbay@akbaydesign.com